Antalya Avukat

Anasayfa / Makalelerimiz / Antalya Avukat

Antalya Avukat

Antalya avukat kategorisinde tercihlerinizi yaparken seçmiş olduğunuz avukatın dava başarısına da göz atarak seçimi gerçekleştirmelisiniz. Enes Nergiz bu alanda fark yaratmaya devam ediyor. Boşanma davalarından ağır ceza davalarına kadar başarılı bir temsil sergilemektedir. Davalara imkan dahilinde katılım sağlamadan sadece vekaletinizi avukatınıza vererek sorunsuz bir şekilde hakkınızı müdafaa edebilirsiniz. Dava açma sürecinden dava dosyasının şekillendirilmesine kadar her alanda eksiksiz bir duruş sergilenmektedir. Ayrıca davanın başlangıç aşamasından sonuçlanma aşamasına kadar her alanda ve safhada gerekli bilgilendirmeler tarafınıza sunulacaktır. Avukat ve müvekkil arasında iletişim kopukluğu olmasına kesinlikle izin verilmeyecektir.

 

Dosyanın Analiz Aşaması

 

Antalya avukat ön görüşme adımları dosyanın analizi bağlamında büyük önem arz etmektedir. Dosya analiz adımının hemen sonrasında hangi delillerin kullanılması ve hangi bakış açısı ile davanın yürütülmesi gerektiği konusunda tarafınıza bilgi verilecektir. Dava temsil başarı oranlarına bakıldığı zaman Nergiz’in başarısı istatistiksel olarak da kendini göstermektedir.

 

 

Delil Toplama Süreci

 

Davada haklılığın ispat edilmesi için kişilerin hangi delilleri toplaması ve dosyaya dahil etmesi gerektiği konusunda da yardım alması lazımdır. Örneğin karşı tarafın özlük haklarını ve özel hayatın gizliliğinin ihlal edilmesi ile elde edilen delillerin sizi haklı çıkarmayacağını bilmelisiniz. Özellikle özel hayatın gizliliği konusunda son senelerde yasalarımızda harika bir gelişim kat edilmiştir. Karşı tarafın bilgisi ve izni olmadan çekilen görüntülerin ve alınan ses kayıtlarının kullanılması mümkün değildir. Avukatınız tüm bu alanlarda size gerekli olan bilgilendirmeyi eksiksiz olarak sunar.

 

 

Boşanma Sürecinde Avukat Desteği

 

Antalya avukat arayışında olan kişilerin en sık talepte bulunduğu alanların başında boşanma davaları gelmektedir. Boşanma davaları kapsamında temsil hakkının sorunsuz bir hal alması için öncelikli olarak hakların savunulması üzerinden adım atılmaktadır. Boşanma davası açılırken aynı zamanda velayet, tazminat ve nafaka gibi alt başlıkların da muhakkak göz önünde bulundurulması gerekiyor. Boşanma desteğinin alınması bu sürecin sizin için maddi manevi çok daha az yıpratıcı biçimde tamamlanmasını mümkün kılacaktır. Özellikle çekişmeli davalarda hakların muhafaza edilmesi ve evliliğin herhangi bir pürüz ile karşılaşmadan sonlandırılması için büyük önem arz eder. Nergiz bu kategori kapsamında da size sorunsuz bir destek sunacaktır.

 

Hakkımızda
Hayatımızın bir gerçeği olan hukuk bizi artık eskisinden daha fazla ilgilendirmektedir. Bunun yanında karmaşık yapısı bireyleri güç duruma düşürmektedir. Hukuk işlerinin yalın bir şekilde çözülmesi ve bireye doyurucu ve doğru bir şekilde anlatılması ciddi öneme sahip hale gelmiştir. Bu gerçeklerin farkında olan Avukat Enes Nergiz, ciddi çalışması ve özverili tutumuyla hukuki işlerin üstesinden gelmektedir.İyi derecede İngilizce ve Rusça bilen avukatımız, çalışmalarını Antalya’da yürütmektedir.
İletişim Bilgileri
Adres : Hacet Mahallesi Adliye Caddesi Göret Apartman D:13 Kat:3 No:5 Alanya/Antalya

Korkutreis Mah. İlkiz Sk. Akanay İş Hanı No:18/6 Sıhhiye Çankaya/Ankara

Osmaniye Mahallesi Mine Sk. No:4 Daire:28 Emre Konutları B Blok Bakırköy/İstanbul

Telefon : +90 553 417 23 13
E-Posta : enes.nergiz056@gmail.com