Kemer Gayrimenkul Avukatı

Anasayfa / Makalelerimiz / Kemer Gayrimenkul Avukatı

Kemer Gayrimenkul Avukatı

Gayrimenkul Hukuku olarak bilinen ve bünyesinde bir çok hukuki dava türü ve terimleri içeren önemli bir  hukuku dalının ifadesidir. Gayrimenkul avukatlığı ise  bir çok hukuki hizmeti içerisinde barındırmaktadır. Kemer Gayrimenkul avukatı olarak, bu dava türlerinin  en hassas ve hatayı kabul etmez bir hukuk dalı olduğunun farkında ve müvekkillerinin haklarını en azami ölçüde korumak gayesinde bir hukuk ofisiyiz.

Kemer Gayrimenkul avukatı, evvelemirde söz konusu ihtilafı çok net ve doğru anlamalıdır. Akabinde ihtilafın müvekkil lehine çözülebilmesi için çözüm seçeneklerini masaya yatırmalı ve nihayet en doğru kararı verip faaliyete geçmelidir. 

Gayrimenkul genellikle kişilerin birikimi, yatırımı veya miras hakkı olarak  kazanılmaktadır. Bu gerçek olgunun farkında olan Kemer Gayrimenkul avukatı olan bizler gerekli ihtimamı göstermekte ve müvekkillerinin haklı olarak talep ettikleri özverili ve dikkatli çalışmayı kendilerine sağlamaktayız.

 

KEMER GAYRİMENKUL AVUKATI NE TÜR HUKUKİ HİZMETLER VERMEKTEDİR?

Gayrimenkul hukuku bünyesinde bir çok  dava türü içerdiğinden kemer gayrimenkul avukatının verdiği hukuki hizmetler de çeşitlilik göstermektedir. Örmek olması açısından belirli bazı hizmetlerimizi aşağıda belirtmiş bulunuyoruz.

El Atmanın Önlenmesi Davası

Tapu İptal ve Tescil Davaları

Ortaklığın Giderilmesi Davaları

Kamulaştırma Davaları

Ön Alım  Hakkı Davaları

Miras Hukundan Kaynaklanan  Gayrimenkul Davaları

Kadastro İşlemlerinden Kaynaklanan Gayrimenkul Davaları

İmar Durumunun Belirlenmesi

Taşınmaz Satış Vaadi Sözleşmeleri

 

Kemer Gayrimenkul avukatının bu sayılan dava türleri  haricinde de ,diğer gayrimenkul davaları kapsamında da hukuki temsil ve hizmet vermektedir.

Hakkımızda
Hayatımızın bir gerçeği olan hukuk bizi artık eskisinden daha fazla ilgilendirmektedir. Bunun yanında karmaşık yapısı bireyleri güç duruma düşürmektedir. Hukuk işlerinin yalın bir şekilde çözülmesi ve bireye doyurucu ve doğru bir şekilde anlatılması ciddi öneme sahip hale gelmiştir. Bu gerçeklerin farkında olan Avukat Enes Nergiz, ciddi çalışması ve özverili tutumuyla hukuki işlerin üstesinden gelmektedir.İyi derecede İngilizce ve Rusça bilen avukatımız, çalışmalarını Antalya’da yürütmektedir.
İletişim Bilgileri
Adres : Hacet Mahallesi Adliye Caddesi Göret Apartman D:13 Kat:3 No:5 Alanya/Antalya

Korkutreis Mah. İlkiz Sk. Akanay İş Hanı No:18/6 Sıhhiye Çankaya/Ankara

Osmaniye Mahallesi Mine Sk. No:4 Daire:28 Emre Konutları B Blok Bakırköy/İstanbul

Telefon : +90 553 417 23 13
E-Posta : enes.nergiz056@gmail.com